РАДНИК МЕСЕЦА

СЛИКА МЕСЕЦ Радник месеца - образложење
radnik meseca decembra23 Small децембар 2023.  Јелена Недељковић -  допринос, посвећеност и успешност у раду.
radnik i ucenik meseca oktobra Small октобар 2023.
Новица Аритоновић - одлична организација јесењег вашара и
целокупног ангажовања као руководиоца одељења у Нозрини,
radnik meseca septembra Small септембар 2023.  Миљана Младеновић - добитница још једног пројекта Еразмус+ за нашу школу
radnik meseca maj Small мај 2023. Вера Рајковић - републички ниво међународне НИС олимпијаде у знању руског језика.
Radnik meseca marta Small април 2023.  Весна Милановић - два друга и једно треће место на Окружном такмичењу из биологије и пласман на републички ниво такмичења.
ucenik meseca marta Small март 2023.  Данијела Милчић Ђошић - прво место на књижевној смотри “Читалићи”, треће место на Општинском такмичењу из српског језика, друго место на литерарном конкурсу у Нишу као и за огледни час “Ој, Мораво”.
radnik meseca februar Small Small фебруар 2023.
Јасмина Ђорђевић - прво и треће место на Општинском такмичењу из математике.
Радица Ињац - прво и треће место на Општинском такмичењу из хемије.
radnik meseca decembra 2022 Small децембар 2022. Миша Поповић -  наступ нашег “малог” хора у препуној сали Дома културе у Алексинцу на Новогодишњем гала концерту Алексиначког мешовитог хора Шуматовац.
 radnik meseca novembra 2022 новембар 2022. Милош Петровић - освојено прво место на Клип фесту у организацији Дечијег културног центра из Ниша. Наставнику Милошу је ово иначе 40 - та по реду награда коју осваја са својим ученицима.
radnik meseca oktobra 2022 Small октобар 2022. Даниел Петровић - сваки догађај у школи увек прати око камере па можемо да уживамо у одличним фотографијама и спотовима. Иако нисмо у могућности да присуствујемо можемо да доживимо и осетимо део атмосфере. Да би све то било тако, потребно је време, посвећеност и жеља да све буде савршено.Увек ту да изађе у сусрет свима, Даниел је успео да сваком догађају да неку своју ноту.
radnik meseca septembar Small септембар 2022. Миша Поповић - организација концерта ,,Распевани септембар 2022". Уложен велики труд и рад како би приредба била незаборавна не само за прваке којима је била намењена, већ и за њихове родитеље , наставнике и све присутне.
радник године Small помоћни радници године
Марина Милетић која је поред свакодневних задужења увек ту када су потребне цветне декорације и уређење просторија.

Ивица Матејић је мајстор за све - од најмањих до највећих кварова.

radnik meseca jun Small јун 2022. Миљана Младеновић, наставница енглеског језика, захваљујући њеном залагању наша школа је постала део великог пројекта Еразмус плус.
radnik i ucenik meseca maja3 Small мај 2022. Бранка Виденовић, допринос у изради филма који је освојио 2 награде - прво место на међународном такмичењу Читалићи и специјалну награду за најбољи сценарио на републичком такмичењу ,,Филмић”. Поред тога била је уредник часописа ,,Школско звоно” који је својим садржајем одушевио све читаоце.
radnici meseca aprlia Small април 2022.

Вања Јанковић Панов, ментор ученика који је освојио друго место на Окружном такмичењу из енглеског језика.

Милан Петковић, творац химне наше школе.

радник и ученик месеца март Small март 2022.

Анђела Стојановић, учитељица, чији ученик има пласман на републичко такмичење у оквиру смотре "Читалићи" , учешће на Окружном такмичењу из математике и друго место на Општинском такмичењу у шаху.

Милан Петровић, наставник историје, који ће осморо ученика водити на окружно такмичење.

radnik meseca mart Small фебруар 2022. Јасмина Ђорђевић, наставница математикe ментор ученице која је освојила друго место на општинском и пласирала се на Окружно такмичење из математике.
радник и ученик месеца март Small

јануар 2022.

Новица Аритоновић - несебична помоћ и подршка ученицима и колегама у овим тешким временима.

20211231 095813 децембар 2021. Маја Нешић - велики допринос у реализацији пројеката у којима је учествује наша школа, успешно координирање Тимом за међупредметне теме
natasa1 новембар 2021. Наташа Петровић - велики допринос у реализацији пројеката у којима је учествовала наша школа, помоћ учитељима, њене активности изван школе доприносе промоцији наше школе
IMG 44a6e640639b4aa64993f930cb3a2985 V октобар 2021. Данијела Милчић Ђошић - њена ученица је освојила 1. место на литерарном конкурсу  поводом Дечије недеље, у приручнику примера добре праксе "Како подржати ученике из осетљивих група у периоду транзиције ка средњој школи"  налази се њен рад. Рад "Здравље заједнице Тематска књига", објављен је на интернет порталу као угледни пример од стране просветних саветника.
slika11 септембар 2021.
20210222 095400

Јун 2021.

Мирјана Марковић - велико ангажовање око завршног испита, организације екскурзије и помоћи колегама ООО.
Screenshot 2 Мај 2021. Бранка Виденовић - освојено треће место на Окружној смотри рецитатора са ученицом.
20210510 111302 Април 2021. Мирјана Станојевић - због свеукупног залагања у раду, тематским недељама, учествовању у тимском раду,разноврсним и креативним активностима
20210406 141650 Март 2021. Душан Николић - Велико ангажовање и помоћ колегама око рада на платформи Microsoft Teams.
emina2 Фебруар 2021. Емина Лазаревић - са својом ученицом освојила 3. место на општинском такмичењу и изборила пласман на окружно такмичење из енглеског језика