Вредна донација књига нашој школи

DSC 0013Настављајући дугогодишњу и успешну сарадњу данас су представници  Библиотеке ,,Вук Караџић“ Војкан Поповић, Синиша Голубовић и Данијела Рајковић уручили вредну донацију Народне библиотеке Србије нашој школи у виду 207 књига вредности  око 200 000 динара.

"Радници наше школе су пре пар недеља завршили реновирање школске библиотеке и биле су нам неопходне нове и квалитетније књиге. Одмах сам се обратио директору Библиотеке "Вук Караџић" у Алексинцу за помоћ и као резултат тог позива добили смо оволики број књига" - истиче директор Милан Динић.DSC 0015

Представнике Библиотеке "Вук Караџић" дочекали су директор Милан Динић, помоћник директора Михаела Голубовић и библиотекар Јелена Недељковић.

Велико хвала Народној библиотеци Србије и библиотеци "Вук Караџић" у Алексинцу!