🧬 Лабораторија експеримената ,,Дабар" 🧬

laboratorija experimenta2Ученици II2 су се недавно прикључили пројекту ,,Чаробна интеркултурална мрежа пријатељства" у оквиру кога сваке недеље веома успешно реализују планиране задатке. Данас, задатак овог пројекта био је да помоћу науке представе одговорност као особину. Почаствовани гост њихове радионице била је наставница математике наше школе Јелена Видановић. На самом почетку уследио је разговор о одговорности као особини, научницима који су захваљујући њој, својој посвећености и труду достигли велике кораке за човечанство, занимљивостима из њихових живота, па све до експеримената који су код ученика пробудили праву дозу забаве, чуда, самосталности, мотивисаности и преданости. Путем фотографија и видео-снимака можете видети списак урађених експеримената, дело данашњих активности и атмосферу с одржане радионице. Наставница и учитељ истичу да је задатак био веома успешан, прилагођен узрасту ученика и што је најважније сврсисходан за знање, образовање и живот.
Више фотографија на нашој ФБ страни!
🎓Организатори:
Јелена Видановић, наставница математике