,,Заједно ка средњој школи"

zajedno ka srednjoj skoli3 SmallЗавршна конференција друге фазе пројекта ,,Заједно ка средњој школи" одржана је 16. децембра 2022. у Београду. Након уводног обраћања директорке Pestalozzi фондације, говорило се о значају пројекта из перспектива различитих партнера. Међу говорницима био је и директор школе Милан Динић који је представио веома успешне резултате наше школе. Конференцији је присуствовало десет основних школа, десет средњих школа и локалних самоуправа. Све школе добиле су захвалнице за професионализам који су показале током учешћа у пројекту. Представници Алексинца били су Биотехнолошка школа ,,Шуматовац" и ОШ ,,Вук Караџић", Житковац као и представници локалне самоуправе.
Поред директора, завршној конференцији присуствовали су Младен Анђелковић, психолог и Наташа Петровић, педагошки асистент.
Центар за образовне политике најавио је и трећу фазу пројекта која ће наставити да помаже ученицима из осетљивих друштвених група да заврше основно и средње образовањe.

zajedno ka srednjoj skoli Smallzajedno ka srednjoj skoli2 Small