Математика у срцу

matis3 SmallДанас су ученици I2 имали велику част да угосте Јелену Видановић, наставницу математике у нашој школи. Такође, данас смо се забављали математиком. Да, лепо сте прочитали, забављали математиком. На креативан и деци овог узраста прилагођен начин, наставница Јелена и учитељ Миша су ученицима приближили љубав према математици, логици и математичким задацима. Час је био веома динамичан и испуњен различитим активностима попут: олуја идеја на тему ,,Математика је ... ", слагалица у облику срца, скривалица, математички лавиринт, весело сабирање и одузимање и игра меморије. Дружили смо се, учили, сарађивали и вежбали. Наша тема је била Математика у ❤️, али сада слободно можемо рећи да МИ < 3 МАТЕМАТИКУ.
Реализатори:
Миша Поповић, учитељ I2