Вести 2023.

Ученик генерације

Ucenik generacije SmallУченик генерације у школској 2022/2023. години је МИЛИЦА МИТРОВИЋ, ученица одељења 8/3.
Милица има одличан успех из свих предмета и примерно владање од почетка школовања до завршног разреда. Запажене резултате је постизала на такмичењима из српског језика, биологије и историје, али и на такмичењу “Шта знаш о саобраћају”. Учествовала је и у спортским такмичењима, а истакла се у стоном тенису.
Милица је добар друг и ужива поверење својих вршњака. Увек је имала правилан и коректан однос са свим наставницима, стручним сарадницима и свим запосленима у школи па је била и ученик месеца.
Честитамо, Милице, на заслуженој титули, захваљујемо ти што си увек представљала нашу школу у најбољем светлу и желимо ти пуно успеха у даљем школовању! ♥️