Вести 2023.

🧩🎳👾 МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДЕТЕТА 👾🎳🧩

medjunardoni dan deteta Small💡 На идеју учитеља и учитељица 1. и 3. разреда наше школе, а у служби дружења, сарадње и међусобног повезивања, данас је наша школа имала ту част да угости ученике 1. и 3. разреда, учитеље и стручну службу ОШ ,,Љупче Николић" из Алексинца и ОШ ,,Стојан Живковић Столе" из Трњана.
🫂 Шесторо учитеља, три педагошкиње, двоје психолога и две педагошке асистенткиње су ученицима приредили радионицу од 5 станица о Међународном дану детета.
🚏 Свака станица била је везана за одређени свет (НТЦ свет, Свет боја, Свет бројки и слова, Свет толеранције и Свет игре и забаве), а испред њих, ученике је дочекала добродошлица за одређени свет, водитељи, послужење и групни облик рада.
💌 Према речима и повратној информацији свих ученика, закључујемо да су се сви данас сјајно дружили, делили искуства, учили једни од других, упознавали и заједни провели диван дан кроз разнолике активности.
🙌🏻 Овом приликом захваљујемо школама, учесницима и ученицима и унапред се радујемо неком будућем дружењу!
🎩 Реализатори:
учитељица Виолета Ђорђевић,